Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Konvektor hátánál letört a...

Konvektor hátánál letört a termosztát érzékelő patronja, ezzel kapcs kérnék tanácsot. Ha nem veszek ujat, fog müködni? Igaz ebbe nem megy gáz? Nem nagyon akarnám cserélni, tudom filléres dolog, de szerelő kell hozzá, és nem igazán akarok költeni.

Figyelt kérdés
Régi tipusu konvektor. Www. Langor.hu/webshop/cikk_doc. Php? Xtipus=1595
2013. szept. 9. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Fog, Bár nem ismerem a konvektorokat,de radiátoron ha nincs rajta a termosztát akkor max -on van. Kapcsold be és nézd meg ,vagy max,vagy min.
2013. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy fog,mert nem érzékeli a hőt a szobában.

valószinű csak a gyújtóláng fog égni .

2013. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de abba gáz nem megy igaz? mert félek hogy szivárogni fog. ment mindenkinek a pozitiv. :)
2013. szept. 9. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Fog mûködni , csak nem fog kikapcsolni. Èn is jàrtam hasonló cipõben. Gàz nincs benne. Azt tudod csinàlni, h megcsinàltatod, vagy ha elèg meleg van, akkor leveszed gyújtòlàngra.
2013. szept. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért vacilálok, mert nemsokáig fogok már itt lakni, és nem akarom már megcsináltatni. ebbe a honapba költözünk. és van egy 15 honapos kisfiam, és azért is kérdeztem hogy van e benne gáz, ha elmegyek dolgozni, nehogy gond legyen itthon.
2013. szept. 11. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!