Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik a legjobb kéziszerszám...

Melyik a legjobb kéziszerszám márka ezek közül: IUS, GENIUS, BETA, esetleg más minőségi márkák?

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Az itt felsoroltak közül szerintem a BETA! Megbízható szerszámokat gyárt.

Ezeken kívül ott van a EXTOL, FERM, SPARKY valamint a FACOM ami szerintem a legjobb mindközül.

2013. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sanyimester ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak, BETA.

De azért attól függ, hogy milyen szakmára kell, pl.: asztalosoknak, a Huber gyárt jó szerszámokat.

2013. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,IUS szerszámaim voltak nagyon megvoltam elégedve,de ellopták és most nem kapok sehol se, így kíváncsi voltam ,hogy melyik márka hasonló minőségű amit könnyű beszerezni, Beta mellet döntöttem.
2013. szept. 11. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:

BETA :D


Würth, Berner

2013. szept. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén Beta-ra szavazok.
2013. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Profi szerszámok:

Beta, Facom, Usag, Würth, Pb Swiss, Bahco, Unior, Gedore, Hazet, Felo, Snap-on, Mac, Kraftwerk, Cimco, Athlet, Haupa, Wiha, Wera, Knipex,

2015. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!