Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen zuhanykabint válasszak...

Milyen zuhanykabint válasszak a fürdőbe? Teljesen tanácstalan vagyok, mind a márka mind a típus tekintetében.

Figyelt kérdés
Van aki a tolóajtósra esküszik volt aki erről lebeszélt. Egyesek a fallal megépítettet ajánlották egy ajtóval, míg mások a kabinost tartják esztétikusabbnak. Igaz azt nehezebb tisztán tartani állítólag. Aki gyakorlott e témában ossza meg velem akár jó akár rossz tapasztalata van!
2009. nov. 4. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem épített zuhanykabinom van, ami azt jelenti, hogy három csempézett fal, a negyedik egy tolóajtó. tehát zuhanyajtó.

sztem mindegyiket nehéz pucolni, ahol üveg van. de ami az enyém, az kb annyi, mint egy ablakpuccantás.

2009. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mivel kicsi a helység, egy magas tálcás, kabinos tolóajtós lett beépítve az egyik sarokba.

1 éve van meg, eddig semmi gond vele. Kb. hetente egyszer lepucolom az üvegről a vízkövet. Takarítás szempontjából rosszabbra számítottam.

2009. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Félköríves, 90*90 cm-es sarok kabinom van, tolóajtóval. Heti egyszer pucolom vízköoldós szivaccsal és kész. Nagyon szép és esztétikus a sok üvegfelület miatt.
2009. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is épített "zuhanykabinunk" van, nincs ajtaja, mert olyan az elhelyezkedése, hogy nem csap ki a víz rajta. A takarítást úgy oldom meg, hogy egy spricnis flakonba ecet és víz keverékét töltöm, vagy 8-10%-os ecetet, hagyom állni egy kicsit, majd forró vízzel leöblítem. Mozaik csempénk van, így még ha el-elmaradna a takarítás se látszana.:)
2009. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!