Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A ragasztópisztolyokba többfél...

A ragasztópisztolyokba többféle fajta ragasztótípus rakható töltelékként, vagy egyféle van? És az mire jó leginkább?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 20:07
 1/4 acelsziv ***** válasza:
én találkoztam már többfélével is. Volt átlátszó és tejfehér. Volt, ami gyorsabban kötött, volt ami rugalmasabb maradt. De ezt a mire jó kérdést nem értem. Mi mire jó?
2013. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van fekete is. Bosch-ban tuti. Baromi drága :) De ez például nagyon frankó, ha valami jackdugót, vagy valami tápcsatlakozót akarsz kutluráltan kiönteni törésgátlóra.
2013. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van cég ami ezekkel foglalkozik, és ott katalógusból ki tudod választani, hogy te kartondobozt akarsz vele összeragasztani, vagy polipropilént, esetleg fát vagy fémet és stb, de pl egy barkácsboltban tök univerzálisat kapsz, és ragaszthatsz vele akármit...
2013. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy átlagos kézműves boltban is többfélét kapni, van alacsony hőmérséklethez való meg magas hőmérsékletű is. Meg glitteres, meg sima meg mindenféle.
2013. szept. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!