Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol kapható horganyzott...

Hol kapható horganyzott mentes cső és idomok?

Figyelt kérdés

Praktirekben találtam idomokat:

[link]


De menetes cső az nincs vagy csak én nem találtam?


Illetve a menetet azt nekem kell vágnom vagy van olyan ami menetes?


Ilyet építenék: [link]


ehhez keresek alkatrészeket, illetve kell, hogy horganyzott legyen a cső? vagy elég a sima vascső is?



2013. szept. 21. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ehhez tökéletes a sima vascső is(menetes ebből sincs!)-összeépítés után tetszés szerint adsz neki egy felületkezelést és kész is.

De ha ragaszkodsz a horganyzott csőhöz víz/gáz szaküzletekben(pl.: szatmári) lehet kapni szintén menet nélkül a menetet magadnak kell rávágni.


Végül egy tipp:kicsit többe kerül de rézcsőből sokkal-sokkal szebb lenne-én abból csinálnám az még natúran is mutatós!

2013. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A horgany bevonat ,korrozió állóság javítása miatt van főleg a víz vezeték okán.

)

Monitor tartásra jó lesz neked a sima szénacél fűtéscső is,tök fölösleges ide a horganyzott cső.


A menetet azt neked kell rá vágni,de csak minőségi metsző fejet vegyél(rothenberger,ridgid,rehm virax),mert 1 gagyi metszővel max 5-öt fogsz vágni olyan silány a minőségük a gagyi metsző készleteknek.

2013. szept. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lemaradt..

vastelepeken néha tüzépnél árulnak szénacél csövet. a 1/2" méretűnek kb 400-600 Ft métere. A Horganyzott + 20% felár.

2013. szept. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!