Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit lehet tenni a merevítős...

Mit lehet tenni a merevítős kosarú melltartóval, ha behorpadt a merevítő, és felvéve is látszik?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a páromnak simán kiegyengettem már nem egyszer. Fém merevítőnél ez műxik, de műanyagnál veszett ügy természetesen.

Ha fém, akkor ki kell tapogatni, hogy milyen a törés formája, és vagy két jól összefekvő fakanál között+kalapács :), de lehet hogy egy kombinált fogó is elég neki.

Ha nem megy, vagy nem olyan jó a kézügyességed hozzá, akkor jobb ha kérsz egy kis segítséget, mert ha rosszul van visszahajtva, kihozhatatlanul tönkre tud menni!

2008. júl. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem a fém részére gondoltam, hanem a kosárra, be van horpadva, és látszik a ruhán keresztül! :-(
2008. júl. 9. 08:18
 3/3 anonim válasza:
DOBD KI!!!!!!!!! nehogy felvedd!! a kosarakat formaldehiddel kezelik, ha az anyag eldeformálódott nem fog helyre állni, hanem még a melledet is tönkre teszi. szoríthat, kényelmetlen lesz, a melled "alakot vált", felgennyesedhet, onnan pedig már csak 1 ugrás a mellrák! nagyon veszélyes, ilyennel nem szabad szórakozni!!
2009. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!