Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Öntapados fogast lehet még...

Öntapados fogast lehet még kapni? Ilyen kamposzerüt, müanyagbol, amit régen lehetett fürdöszobába tenni pl pelenkázo szélére, iylesmi.

Figyelt kérdés

Régen volt nekünk is, de már nem találok sehol, pedig emlékszem, mikor kicsivoltam, mindig azok voltak a fürdöben.

Vagy hogy máshogy oldhatnám meg a rengeteg nyakláncom elhelyezését? Simán polcon összegabalyodnak :S

Az ilyen autoablakra ragaszthato üntapados izék meg nem birják el, meg ugye csak üvegen ragadnak.


2009. nov. 7. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni háztartási boltban, piacokon, de én a Bricostore-ban is láttam. Egyébként az öntapadós izé nekem a csempére cuppantva elbír simán egy 50cmx70cm törölközőt.
2009. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát, nekem a szekrényem üvegajtaján 3 nyaklnc után leesik fél perc mulva ... mondjuk nem ilyen sima láncok, hanem köves, meg ilyemsik és elég nehezek
2009. nov. 7. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a Rossmannban vettem pár hete.

A nyakláncainkat bögretartóra akaszgatjuk, hasonló, mint ami a linken látható: [link]

2009. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A múltkor a Lidl-ben vettünk. 6db van benne.
2009. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én vettem 2 db nyakkendőtartót, szekrénybe lehet akasztani, mint egy igazi vállfát, de én a szekrény ajtajának gombjára akasztom. Elég sok nyakláncom van, de ezen a 2 tartón szépen elférnek. És nem gabajodnak össze!

Én tavasszal vettem a Tescoban 250 Ft-ért. És a karkötőim is elfárnek rajta!

2009. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Lehet kapni sok helyen. Például Tescoban is, 2-300Ft körül. Nekem a ragasztója használhatatlannak bizonyult. 1-2 nap után lepotyogott. Utána odaragosztottam FBS ragasztóval. Azóta letéphetetlen. :)
2009. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én a Praktikerbe vettem, igaz okosan a falra raktam nem a csempére, és most kb fél év után szakítottam le, ahogy megbotlottam és belekapaszkodtam (80 kilósan) az ott lógó törölközőbe! szóval sztem elé jó:D:D pár száz ft-ért vettem
2009. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, sikerült vennem :)
2009. nov. 12. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!