Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen anyag az ami vízálló,...

Milyen anyag az ami vízálló, könnyű, olcsó de viszonylag nagy terhelést kibír?

Figyelt kérdés

Födémnek kellene = 1 négyzetméteren el kellene bírnia 100 kilót Nagyon fontos, hogy könnyű legyen és olcsó.


Kombináció is szóba jöhet, ha árba még belefér, pl gondoltam itt osb, vagy mdf lapra, amit valahogy vízszigetelek (fólia?)


2013. okt. 12. 17:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Legjobb lenne valami olyan anyag, amit hulladékként is be tudok szerezni!
2013. okt. 12. 17:10
 2/4 A kérdező kommentje:
Max 600 ft lehet négyzetmétere :S
2013. okt. 12. 17:12
 3/4 A kérdező kommentje:
trapézlemez?
2013. okt. 12. 17:33
 4/4 csabika1971 ***** válasza:
Hogy mit tudsz ingyen beszerezni én azt nem tudom, de tartósan és biztosan műanyaggal nem egyszerű! A tetőre való speciális szigetélések a jók "Google olvas utána, tetők műanyag szigetelése" mert az időjárási viszontagságok gyorsan tönkreteszik az egyszerűeket "szél, napfény, fagy, stb.". A teher bírás mellékes, mert ahogy te is írtad csak megfelelő vázat kell építeni alája, ami elbírja a megfelelő sújt.
2013. okt. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!