Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyibe kerül a panelházba...

Mennyibe kerül a panelházba egy ablakra a redőny megcsinálása?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Pontosan annyiba, amennyiért az általad kiválasztott cég megcsinálja.

Függ az ablakmérettől, a redőny/redőnytok tipusától valamint az egyéb extráktól.

Kérjél árajánlatot, és válaszd ki a neked megfelelőt!

(Segítek: google --> redőny árkalkulátor)

2013. okt. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először ha a mestert választod ki, (legalább is én azt választottam, akit a szomszédék ajánlottak). Ő hozott mintát a különböző anyagokból, mert gyakorlatilag annak minősége nagyban befolyásolja az árat.

Te kiválasztod, ő méretet vett, és árat ajánlott.

Én azok után döntöttem el, hogy melyik minőségű = árfekvésű anyagból kérem legyártani.


5 fm hosszú erkély korlátjára (és nem közvetlenül az ablak-keretre,) 5-6 évvel ezelőtt került dél-alföldi kisvárosban 70 ezerbe!

2013. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A következő árakkal nagyjából tudsz kalkulálni:

hagyományos fehér műanyag redőny kb. 7 ezer forint négyzetméterenként. Ha beépített szúnyoghálós típus érdekel, akkor az kb. 10-14 ezer forint négyzetméterenként. Ebben az árban benne van minden, az anyagtól a szerelési költségig.

2013. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!