Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Árakat tudnátok mondani ha...

Árakat tudnátok mondani ha hajópadlót szeretnék a szobákba?

Figyelt kérdés
Jelenleg parketta van, de iszonyatosan rossz állapotban, muszáj vele valamit kezdeni. Lamináltat nem szeretnék, mondjuk gondolom ez lenne a legolcsóbb megoldás. Valaki megtudná mondani mennyibe kerül anyaggal együtt a hajópadló elkészíttetése? Mire érdemes figyelni? A svédpadló mivel másabb? Sajnos teljesen amatőr vagyok a témában, próbálok neten olvasgatni, de örülnék személyesen tapasztalatnak, véleménynek. Előre is köszönöm!
2013. okt. 18. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajópadlót ? Na oda akkor szuper 1 oszt faanyag,+ nagyon szuper asztalos, és 0% nedvesség. Szerintem felejtsd el. Ezt azért nem csinálják manapság mert nagyon nagy a h padló mozgás tere, Ahhoz hogy neked szép legyen ,hézag stb mentes ,a fa nem szeretné,és ezért felpúposodna,csavarodna stb. Miért nem jó a laminált millió helyen az van és nincs velük baj,főleg ezek a mai pattintósak, és mehetne rögtön a régi parkettára. Pár óra alatt le lehet rakni,és már fel van újítva a szoba.
2013. okt. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Komolyan? Én pont azt hittem a laminált az ami baromira nem bírja a vizet, felpúposodik, minőségtelen!
2013. okt. 21. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!