Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A régebbi hajópadlót fel...

A régebbi hajópadlót fel lehet szedni roncsolás nélkül és újra lerakni? Nem fölülről voltak szegelve, hanem a nútban. Átalakítunk és elég sokat újra tudnánk használni.

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha viszonylag vastag akkor fel lehet szedni egy feszítővassal. Ez inkább pepecselős munka lesz mert nem lehet úgy hogy alányúlsz aztán izomból kitéped, hanem itt finoman kell csinálni. Amikor egy ismerősömnél újítottunk fel, először azt akarta hogy szedjem ki és törjem szét majd eltüzelni jó lesz, de én szépen igényesen felszedtem és elhoztam inkább, mert az tökéletes volt, és most a hálószobánkba már le is van rakva, és még van legalább 2 szobára való amit idővel felhasználok. Igaz hogy sok roncsolódott, de ügyesen kicsiszoltam és oda helyeztem el ahol nem látszik annyira. Meglehet oldani csak finoman kell ezt feszíteni, és időigényes lesz, szóval nem tudom mekkora felületet akarsz így feltakarítani, de szerintem szánj erre az egészre egy félnapot.
2013. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó hír! Két kis szobából is kimentenénk így a faanyagot. Gondolom a lambériával ugyanez a helyzet..?
2013. máj. 2. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!