Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Farostlemez szegelese?

Farostlemez szegelese?

Figyelt kérdés
A kislanyomnak szeretnek egy babahazat epiteni es az elobb talaltam par darab nagyobb vekony farostlemezt, arra gondoltam, hogy az tökeletes lenne ra de mivel ragasszam öket össze vagy szegeljem? Körülbelül 3-4 mm vastagok csak. Köszönöm a tanacsokat
2013. okt. 26. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Elmész egy asztaloshoz, aki 2-3.000ft-ért méretre vág neked mondjuk fehér színű bútorlapot. Azt meg otthon összecsavarozod. A hátuljára meg szögellsz farostlemezt. Csak simán farostlemezből az életben nem fogsz olyan babaházat készíteni ami tartós lenne.

Szóval papír, ceruza, tervezd meg, aztán meg irány egy oylan helyre ahol anyag is van-és méretre is vágnak. Mégis csak a lányodról van szó, szerintem ennyit bőven megér.

2013. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszodat, ez igy ok is, de en csak ilyen egeszen picire gondoltam amit feltehetne disznek a komodjara. Tehat olyan 30-40cm szer 20 centisre. Csak disz lenne neki mert az egyik ujsagban volt ilyesmi es ugy megtetszett neki. Lattam interneten csinalnak kartonbol is ilyesmiket csak gondoltam ha mar ugyis csak a port fogjak azok a lemezek meg lehetett volna abbol is csinalni es meg ki is festhette volna.
2013. okt. 26. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen kicsi babaházat megtudsz csinálni belőle. Én is azt hittem, hogy a kislányodnak megfelelő méretűt szeretnél készíteni!

Vegyél fa ragasztót, az is összefogja,ha viszont játszani is fog vele, amiben biztos vagyok, akkor készíts egy kis vázat vékony lécekből és csavarokkal fogasd össze! A szög nem marad meg a farost lemezben sokáig, ezért lenne jó ha lenne mögötte egy vékony léc amiben megtud kapaszkodni, de akkor is a csavart ajánlanám.

2013. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!