Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miből épitsek garázst?

Miből épitsek garázst?

Figyelt kérdés
Szóval kellene egy garázs,raktár amibe be tudnám pakolni a cuccaimat.Elég sok cuccom van igy egy 40m2-es garázs kellene.Aminek a bel magassága 2 méter.Betonozni még most nem akarom az alját.Ugyan is elképzelhető hogy 3 év múlva kerül a végleges helyére.Én zárt szelvényre illetve palatetöre gondoltam.Esetleg tudtok jobb megoldást?Segitségeteket előre is köszönöm
2013. okt. 29. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A zárt szelvény palával vagy osb lappal jó, vagy leszúrható oszloptartó fa oszlopokkal meg lécekkel is jó, szétszedhető és máshol felállítható. Vagy esetleg sátorgarázs.
2013. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Sok minden függ attól, hogy szépet akarsz-e vagy inkább csak olcsót. Ha szépet akkor mindenképp fában érdemes gondolkodni + cserép, de egy ilyen megoldás 7 számjegyű, még egy autónyi beállónál is. Ha csak simán olcsót, akkor a zártszelvény tökéletes, viszont ha stabilat akarsz ott érdemes hegesztgetni, úgy meg nehéz arrébb vinni. (Tető alá mindenképp rakj fóliát, az oldala meg szerintem legegyszerűbb ha OSB lap. (Illetve szebb megoldásnál, fa szerkezettel jó lehet a lambéria.)
2013. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Zártszerelvényből,csőből,szögvasból vagy akár fából is kilehet hozni egy szerkezetet.

Én személy szerint szögvasból csinálnám,mert az olcsóbb mint a zártszerelvény és merevebb is picivel mivel hogy vastagabb az anyaga.De zártszerelvényből is tökéletes,ha olyanra csinálod akkor később odébb is pakolhatod :)

2013. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!