Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Berman csövet hogyan lehetne...

Berman csövet hogyan lehetne meghajlítani annélkül hogy eltörne?

Figyelt kérdés
Igen,a villanyszerelő is felmelegíti beledug egy tömör csövet és azzal hajlítja meg.De nekem ilyen csövem nincs.
2008. júl. 9. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én úgy szoktam, hogy gázláng felett forgatva melegítem.

fogod érezni, hogy mikor kezd lágyulni. akkor fogod magad és meghajtod úgy, hogy közben húzod is kissé szétfele.


elsőre valószínűleg nem fog összejönni, mert berogyik a belső oldala, de ki lehet tapasztalni. az sem mindegy, hogy milyens sávban melegíted.

De a lényeg, hogy nem szabad finomkodni, egy mozdulattal kell eltalálni, mert nem lehet javítani.

2008. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltöltöd jól letömködve homokkal, vagy földdel, két végét ledugaszolod, és melegítéssel hajlítod. Garantáltan nem rogyik be.
2008. júl. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van speciális hajlító, ami egy 10mm, vagy 16mm-s hurkából, meg egy sínből áll. Párszáz forint és nagyon jól lehet vele dolgozni
2008. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ebben nem voltam biztos, hogy lehet-e boltban kapni ilyet
2008. júl. 16. 06:14
 5/5 anonim válasza:

nálunk a villanyszerelő amikor vezetékelt, könyökcsövet használt.

csak nagyon ritka, nehezen lehet beszerezni.

2010. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!