Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Babzsákot szeretnék készíteni...

Babzsákot szeretnék készíteni és azt hallottam hogy hungarocell golyókkal kell tölteni, nekem vannak szigeteléshez használatos polieszter tábláim, ha azokat szétmorzsolom jó lesz e? Nem fog nagyon recsegni?

Figyelt kérdés

#babzsák #hungarocell golyó
2013. nov. 12. 17:48
 1/4 anonim válasza:
Az én babzsákom is poliészterrel lett töltve és szerintem nem recseg és nagyon kényelmes is :)
2013. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem jó hozzá.

A tábla sokkal nagyobb golyókból áll, mint a töltet. És nem hiszem, hogy szabályos golyókra tudnád törni egyébként is, és már csak ezért is el tudom képzelni, hogy recsegne.

Nem olyan drága az, 1000 ft/kg áron lehet kapni, de lehet olcsóbban is, és egy kg azért elég nagy kiterjedésű...

2013. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van türelmed hozzá, hogy teljesen golyóija szedd a lapokat, akkor megfelel, de amúgy tényleg lehet venni elég olcsón... Viszont a "hungarocell" táblák nem poliészterből vannak, hanem polisztirolból...
2013. nov. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sziszko004 ***** válasza:

Lehet kapni kifejezetten erra célra polisztirol gyöngyöket többféle kiszerelésben.

itt: [link]

2013. nov. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!