Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Laminált bútorlapra milyen...

Laminált bútorlapra milyen festékkel lehet mintát festeni, ami nem kopik le és tartós? Itt a neten olvastam egy Trukkulira otex nevű alapozóról, hogy ezt rá lehet kenni. Viszont nem tudom, hogy erre kell rákenni a festéket utánna? S milyen festéket?

Figyelt kérdés
Igazából fából szeretnék egy mikulásfejet kivágni, de csak laminált lapot találtam itthon hozzá. Vettem akril festéket, hogy majd azzal megfestem a sapkáját, szemét, stb, de a lamináltról száradás után letörölhető a festék és ezért szeretnék ötletet kérni, hogy mivel lehetne befesteni, milyen típusu festék marad rajta? Mindenképp akkor otex alapozó kell rá és azon milyen festék marad meg?
2013. nov. 18. 13:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!