Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen házilagos (? ) módszert...

Dávid kérdése:

Milyen házilagos (? ) módszert tanácsoltok graffity eltüntetésére/halványítására?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fehérre meszelt társasházban lakunk.

Ne ítéljetek el, de (tőzsgyökres pestiként) sosem fogtam ecsetet/spaklit és sajnos élénklila/piros falfirka díszeleg a ház falán.

Azon gondolkoztam, h akármit kezdek vele, rondább nem lehet. Mivel kéne eltüntetnem(halványtanom), ami nem méregdrága? Graffity-eltávolítást nem szeretnék rendelni.

Köszönöm.


2009. nov. 20. 01:51
 1/3 anonim válasza:
Lehet hogy csak az újrafestés segít...
2009. nov. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a buszmegállónál (eredetileg felfalazott és fehérre festett volt) volt az a probléma, hogy állandóna össze lett grafitizve, akárhányszor festették újra. Azóta megoldódott a probléma, mert egy festömüvész ismerös - természetesen engedéllyel - az egész falat befestette virágokkal. Neki ugyanis az a véleménye, hogy a nagy feer felület egyenesen csábit a ráfestésre. Amióta virágos, azóta még egyetlen firka sincs rajta.
2009. nov. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Nem túl hétköznapi eset, de megtörtént. Egyszer valaki rajtakapta a graffitis "művész urat" aztán mondta neki hogy ha már erre van energiája meg egyebek akkor legyen oly kedves és törölje le szépen a "remekművét" a sapkájával. És hát a "művész úr" kénytelen volt megtenni.

Amúgy nem értem ha ennyire büszkék az ún. "művészetükre" akkor hogy lehet hogy a saját házukat, lakásukat soha nem művészkedik össze?

2010. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!