Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vékony bútorlap létezik még?...

Vékony bútorlap létezik még? Itt-ott látok olyan bútorlapot, ami nem 18mm-es, hanem 5-10 körüli. Ilyet hol lehet beszerezni? Egy-két lapszabászatban jártam már, de ott sajnos nem volt.

Figyelt kérdés

2013. nov. 29. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Rétegelt lemez nem jó? jobban bíznék benne, mint az mdf lapban.
2013. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem natúr kéne, és rétegelt lemezből nem hiszem, h van akárcsak törtfehér is.
2013. nov. 29. 10:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig akár hiszed, akár nem van :) HPL lemez, vagy laminált rétegelt lemez néven keresd. kb 5000Ft/nm-től, tehát azért így elég drága.


Viszont nagyon könnyű festeni, akár flakonos szórófestékkel is, 1400 forint egy kopásálló lakk, ezres a festék. Ez pár négyzetméterre elég(4-5), a flakonon rajta van mennyire. Arról nem is beszélve, hogy ha esetleg sérül a bevonat, könnyen javítható. De ez csak egy lehetőség, elég sokféleképp le lehet festeni szépen.

2013. nov. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


De itt is szétnézhetsz, ha nem akarsz a festéssel bajlódni.

2013. nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szegeden van 10mm-s "korpusz~fehér...abból csináltam a fürdőszobába kis szekrényeket.
2013. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezekből lehetne tolóajtót készíteni?
2013. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne? Bár én azt könnyebb fából csinálnám. Most szívok otthon egy tolóajtóval, amin még üveg is van, és olyan súlyos az ajtó, hogy állandóan van valami baj vele. Kitágul a lyuk, kiszakad, stb.
2013. dec. 2. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:
OBI-ban van vékony is szerintem.
2013. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!