Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szalagparkettára laminált...

Szalagparkettára laminált padló? Lehet ilyet?

Figyelt kérdés
Bár 1-2 helyen meg van süllyedve a szalagparketta attól még rá lehet tenni a lamináltat? vagy nem jó ötlet? tanácstalan vagyok

2013. dec. 29. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
ha ott ahol meg van sullyedve ki tudod javitani, hogy sik legyen akkor mehet. esetleg azt kell meg megnezni, h az ajtokbol nem kell-e vagni
2013. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és a nyikorgás is elmúlik?
2013. dec. 29. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi van alatta? Valószínűleg nem fog megszűnni a recsegés, és ha meg van süllyedve, akkor huppogni fog a padló.

Ha alá van betonozva, akkor szerintem okosabb lenne felszedni a szalagparkettát.

2013. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyikorgás?...talán. de akkor jobb lenne felszedni és rendes alapra tenni az újat.
2013. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megölnek ha én nekiállok ezt felverni a 3.emeleten... tudom senkinek semmi köze hozzá, de azért mégis nem halk meló lesz :D
2013. dec. 29. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
nem betont fogsz vésni...falcolva vannak, feszíthető, vágható. egy lakás felújítása sem hang nélküli.
2013. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól ne parázz, jövőre majd a felső szomszéd játssza el ugyanezt, aztán meg a bal oldali, és mivel ezek egy lakás fenntartásával járó normális zajok, legfeljebb valami bunkó mindenlébenkanál fog beszólni érte, de ő is csak azért, mert már unja a húszéves padlóját, csak nincs pénze kicserélni és eszi a sárga irigység.
2013. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!