Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ilyen sisakot hogy tudnék...

Ilyen sisakot hogy tudnék csinálni? (deadmau5 fej)

Figyelt kérdés

szemből: [link]

oldalról: [link]

persze nem mérnöki pontossággal szeretném, csak, hogy nagyjából stimmeljen, és első ránézésre ugyanolyan legyen...

a szín nem számít, az már az én gondom, csak egy pár dologhoz ötleteket várok:

- mit miből tudnék elkészíteni? (pl. fogalmam sincs, hogy honnan szerzek ekkora gömböt)

- a fejhez való rögzítést hogy oldjam meg? (kell valami olcsó bukósisak, csak nem tudom, mivel lehetne úgy rögzíteni, hogy a szemem egy magasságban legyen az egér szájával)

- meg úgy kb. az összes többi rész rögzítése...


anyagi keretet egyelőre nem kívánok megszabni



2014. jan. 2. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék, hogy fújj fel egy léggömböt megfelelő méretűre, majd ragassz rá kis újságcetliket, több rétegben.
2014. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hungarocell, műgyanta, purhab.
2014. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

valamivel előrébb vagyok...

fej: 35 cm-es strandlabdát bevonok gipsszel

szem: hörcsög labda



kérdés:

a füleket miből csináljam? (gondolom, a gipsz nem lenne elég erős, ha csak nem találok neki valami fém vázat...)

2014. febr. 6. 16:52
 4/10 anonim válasza:

Nem fogja ez lehúzni a fejedet?:D

Én a hungarocellre szavazok, azt könnyű rögzíteni is, nem nehéz, jól csiszolható:)

2014. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak azlenne a baj, hogy nem egy kis lyukat szeretnék a fejemnek, mert hát levegóő is kéne... a hungarocellt viszont ilyen vékonyra nem hinném, hogy ki tudnám faragni anélkül, hogy eltörne
2014. febr. 6. 17:24
 6/10 anonim válasza:
És ha óvatosan olvasztanád a hungarocellt?:)
2014. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
olvasztani? hány fokon kell azt egyáltalán? :)
2014. febr. 6. 17:37
 8/10 A kérdező kommentje:

illetve a hungarocellel a másik problémám, hogy nem garantálom, hogy tudok rá vigyázni... én valami erősebb anyagra gondoltam

a műgyanta meg gondolom még nehezebb, mint a gipsz

2014. febr. 6. 17:39
 9/10 A kérdező kommentje:
hány kg lenne kb, ha fél cm vastagon bevonnám gipsszel a gömböt?
2014. febr. 6. 17:40
 10/10 anonim ***** válasza:

csináld meg agyagból. Arról csinálj egy negatív formát mondjuk gipszből (vékonyan!), és azt lamináld ki gyantával.

Utána le tudod törni róla a gipsz negatívot.


A füleket külön készítsd el és utólag tedd rá!


Belül ezután szivaccsal béleld, így tudod beállítani a kívánt pozíciót a fejeden.

2014. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!