Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Meddig bírhatja az akuja...

Meddig bírhatja az akuja ennek a készüléknek?

Figyelt kérdés
BOSCH PST 18 LI - ezt néztük ki, itthoni barkácsolás céljából. Ha pl kell egy polcot vágni, vagy az udvaron ezt azt... arra csak elég az akkuja. Használ valaki esetleg ilyet?
2014. jan. 18. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Otthoni barkácsolás céljára elég drága!

[link]

Ritkán/alkalmanként használva a legdrágábbnak is egy év után az akksija megadja magát. A cseréje meg majdnem többe kerül, mint egy új gép!

2014. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nekem otthon most egy METABO powermax12 van, 2 éves.. használom is amikor kell, és semmi baja. Kop kop kop. 5év gari.
2014. jan. 18. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az öt év gari az akksira is vonatkozik, akkor OK!


B&D géppel jártam úgy, hogy a szervízből elhajtottak, miszerint az akkura nem érvényes az 1+1 éves garancia!

2014. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha belegondolok, hogy csak családi ház körüli teendőkre kell, akkor nem kell akkus, mivel az tuti nem "örök élet". Egy jó márka és kész.
2014. jan. 18. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Tény, hogy egy hosszabbító kevesebbe kerül.


Akkura nem szokott gari lenni.

2014. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!