Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a különbség Husqvarna...

Horvath Szabolcs kérdése:

Mi a különbség Husqvarna 135-435e-440e között?

Figyelt kérdés

Sziasztok barkacsolok,acsok,favagok!

Kerdesem az lenne , hogy mi a különbség Husqvarna 135-435e-440e között?Az aron kivul.Melyik az erosebb es strapabirobb hosszu tavon.Par sorban irjatok mar le nekem.Mert ilyen lancfureszt szeretnek venni.De a boltban azt modjak,hogy semmi kulonbseg nincs.Koszi a valaszokat elorre is.



2014. jan. 27. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel árban 60-70 ezer különbség is van kétlem hogy egyformák lennének
2014. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 10 erdei m3 fát vágok évente ezt ajánlották, meg is vettem. [link]
2014. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azert a Husqvarna 450e egy kicsit nem nagy tuzifa darabolashoz.Az biztos, hogy robusztus meg hosszutavra jo ,de egy kicsit draganak talalom.Azert kerdeztem a fentieket,mert azok olcsobbak.
2014. jan. 27. 14:57
 4/8 dirtboy ***** válasza:

135 a leggyengébb és más a láncosztása.

435 és 440 közt leírás alapján csak erő különbség van.


szerintem egy kategóriában is vannak ezek a fűrészek,mindegyik ugyan arra lett tervezve.

ház körüli kisebb favágásokra,pár órás munkákra.

2014. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy drága de vettem én kissebb makitát ugyan erre a célra és 5 évet bírt . 60-ezerért. Na inkább akkor egyszer veszek jót. Én közvetlen egy szervizessel beszéltem a márkakereskedőn keresztül neki is mondtam hogy mennyit vágnék évente saját részre. Azt mondta 450e- alá nem szabad menni. Na most az a kérdés neked milyen célra kell?
2014. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.En is utanna jartam jobban es az egyik boltban azt mondta az elado , hogy ha igazan hosszutavra tervezek akkor inkabb erdemes befektetni egy kicsit dragabb gepbe.Ez utan ajanlotta a Husqvarna 545 gepet amit lehet hasznalni kert korul es meg erdore is ki lehet menni kisebb munkakra.De azert megvarom a legkozelebbi leertekelest mert akkor igazan jo arban lehet venni gepeket.Most ez a gep is 20000Ft-tal volt olcsobb H.boszormenyben es Debrecenben.Udv
2014. jan. 28. 06:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor a 450e-t vettem pont leárazás volt 134-ezer volt. Bivaly erős egy nap alatt a 10 erdeim3-ert összevágtam. Ja és hihetetlen keveset fogyaszt benzinből és láncolajból egyaránt.
2014. jan. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En meg tegnap erdeklodtem korbe a szakboltokban es ott mondtak, hogy meg februar vegeig van akcio naluk.A Husqvarna 545 gep 134900Ft.Valoszinu , hogy en is tobbet szanokra mert megeri ha az ember 15-20 evre gondolkodik.Koszi a valaszokat.Udv LE 188438
2014. jan. 28. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!