Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményetek az Einhell...

Mi a véleményetek az Einhell barkácsgép márkáról?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Azt mondják valamelyik jó valamelyik nem jó én pont 1 nagyon szart fogtam ki 1 böl hiányzott 1 alkatrész a másik 2 óra használat után motorhibás lett én nem javaslom
2014. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon profi, megbízható gép.

Évek óta használom.

2014. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Profi???

Úristen.

Egy erősen kínai márka.

Na jó, a viszonylag használhatók közül.

Legalább arra jó, hogy aki ritkán használja otthon, annak megteszi, már amelyik nem megy tönkre félóra után.

2014. febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Évek óta használom, HIBÁTLAN!
2014. febr. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 waland ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy einhell micsoda. Többféle gépet árulnak, több minőségi osztályban. A jobb einhell gépek a sötétbordó színűek, azok már versenyképesek a jobb barkácsmárkákkal (mint a drágább B&D, Skill, Zöld Bosch), de árban is körülöttük mozognak (és akkor már inkább Skill), a sárga és kék gépek a sima kínai tömegtermék kategória, lehet hogy némelyik jó, de többnyire gyengék. Egyébként az is mond valamit, hogy időnként a Lidl saját-márkás gépei is az einhelltől vannak (a kompresszor biztosan), pedig 3 év garit gagyira ritkán éri meg adni.
2014. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Barkács minőség, ipari felhasználásra nem alkalmas, alkalmi munkákra, "ésszel" használva jó lehet. Nekem fűrészem van tőlük, nem rossz.
2014. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
ha olyanod van dobjad kifele mint macskat szarni.
2014. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem heggesztö és furogépem van már 3-4 éve, de még most is nagyon jol mennek. Az igaz hogy a heggesztöt, még ha akarom akkor sem birom kiégetni, mer kikapcsol ha bemelegszik. Ez nagyon hasznos mert ha nem kapcsolna ki, akk már biztos hogy kiégettem volna
2014. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezt a gyalugépet szerintetek megéri megvenni?

Einhell RT-PL 82

2014. ápr. 11. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!