Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Jó lehet ez a konyha? (képek...

Jó lehet ez a konyha? (képek lent)

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon szűk a hely, 2 fő fogja használni, régi keményfából szeretném összeszabni.


A látványterveket én csináltam, persze tetszőlegesen variálható még.

[link]


2014. febr. 22. 15:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(ha bárkit érdekel tudok ilyen látványtervet készíteni bármiről viszonylag olcsón)
2014. febr. 22. 15:12
 2/11 anonim ***** válasza:

Akármilyen trendi is a pultra tenni a sütőt, ilyen pici konyhában nagyon nem jó helyen van. A hűtő mellett.

A két pult, amin a mosogató, ill. a főzőlap van, párhuzamosak? Miért van ezeken szögben a hűtő és a sütő? Nagyon pici a konyha és ezzel rengeteg helyet veszel el.

Mikro nem lesz? Mosogatógép? Van belőle nagyon picike is.

Én nagyon nem így csinálnám. A mosogató mellé szokás lecsepegtetőt is rakni. Nagyon hülyén nézne ki ott, a nappali felé figyelve.

Ha írsz méreteket, akkor szívesen segítek.

2014. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sütő a pult alá (kicsi a konyha az emelt megoldáshoz), a gépeket beljebb, a mosogatót pedig a pult végére - így pont középpen elvágja a pultot, hagyva fél-1 méter szakaszos helyet 2x, de korántsem elég munkafelületet egy normális étel elkészítéséhez, ha áthelyeznéd a csapot, akkor egy nagyobb, kihasználhatóbb, egybefüggő felületet kapnál.
2014. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi, a pontos méreteket még nem tudom, a csöpögtetőn én is gondolkoztam, a mikró szerintem mehetne akár a sütő fölé, vagy a mosógép fölé, az oszlopra.


A sütőt meg azért szeretném úgy tenni, mert gyakran (nagyon gyakran) használjuk és nem szeretek hajolgatni. Tényleg sok teret elvesz, de ez van.

2014. febr. 22. 16:07
 5/11 A kérdező kommentje:
A mosogató nem nagyon fér máshova a mosógép miatt, de gondoltunk arra is, hogy vágunk rá egy takaródeszkát ami egyben vágódeszkának is jó! :) És amikor nem használjuk a mosogatót az lenne rajta. (esetleg hagynánk rajta egy pohárnyi nyílást, hogy lehessen vízet tölteni pl nyáron)
2014. febr. 22. 16:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor rakd másik szekrény alá a mosogatógépet, nem mindegy? de a csap nagyon nincs ott jó helyen.
2014. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként két csap lesz, az egyikről esővízet fogunk behozni áztatáshoz, takarításhoz.
2014. febr. 22. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom, hogy a hűtő melleti-mögötti részt hogyan akarod megoldani, de ez csak akkor mutat szépen, ha szekrénybe rakod be a hűtőt. 2. A mosógépet mindig el kell húzni a faltól. Ez is csak akkor szép (pláne a nappali felől), ha szekrénybe építed. 3. Ha a sütő fölé teszed a mikrót, nem fogod felérni rendesen. 4. A második csapot hova akarod tenni?

A jobb mosogatókhoz lehet vásárolni rászabott vágódeszkát, akár fát, akár üveget.

Magán megjegyzsésem: először kockás papíron alaprajzra terveznék, utána látványtervet. Pontos méretek ismeretében.

2014. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem praktikus ez az elrendezés számomra.Én viszonylag sokat főzök,de inkább sütök.Borzasztó ott a csap,ill. sok helyet (tárolás szempontból) elvesz az ferdén betett hűtő.Én a hűtőt a főzölap helyére tenném,mellé a csapot,a csap helyére a főzőlapot.Nem tudom mennyit szándékoztok főzni,de van 2-es is,akkor nagyobb marad a pult rész.U alakban gondolkozz,mindenféle sarok lecsapás nélkül.
2014. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A sütő is szöget zár be a nappali felé eső pulttal. Miért?
2014. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!