Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Berger szivárgáskeresőt...

Md1116 kérdése:

Berger szivárgáskeresőt használok hetente a gázcsövem ellenőrzésére, tehet a sűrű használattól a gumitömítésben vagy a golyóscsapba vagy a gázcső hollandernél valami kárt? Mármint maga a folyadék, mondjuk rozsda stb.

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
a rozsda igen. de mi a francnak fújogatod? ha nincs bolygatva nem fog ereszteni egy kötés, illetve a gázt úgyis érzed.
2014. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát az van ráírva hogy korroziovédelemmel van ellátva a szivárgáskereső akkor most cserélhetem le?kb fél éves
2014. márc. 20. 19:11
 3/9 A kérdező kommentje:
mármint a cső
2014. márc. 20. 19:11
 4/9 anonim ***** válasza:
fölöslegesen fújogatod. ha nem szivárgott, akkor nem is fog. akkor kell ellenőrizni ha szétszedik-de akkor cserélik is a tömítést. a gázt meg érezni ha szivárog-elég jellegzetes szaga van. gondolom nő vagy
2014. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem hogy baj e hogy hetente fújom hanem hogy a korróziovédelemmel ellátott szivárgáskeresővel fújom az baj e okozhat e rozsdát.nem vagyok nő csak fő a biztonság,és a lényeg még egyszer mondom a szivárgáskereső okozhat e kárt a csőnek vagy golyós csapnak vagy gumitömítésnek
2014. márc. 21. 19:51
 6/9 A kérdező kommentje:
hanyagold a plusz megjegyzéseid.kösz
2014. márc. 21. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem okozhat, nyugodtan fújogathatod, bár igazuk van a többieknek, ha nem bolygatod a kötést, magától nemigen fog ereszteni.

Ha elfogyott, helyettesítheted gyengén hígított mosogatószerrel is, a flakonban is hasonló anyag van, csak húzósabb az ára.

2014. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
egy dolog miatt fujtam azt mondták mivel gumitömítés van jo mondjuk elég vastag hogy azt megeszi a gáz,ennyi,kösz a választ
2014. márc. 22. 17:58
 9/9 anonim ***** válasza:
gázhoz speciális, pentán álló tömítés kell.ha szerelő tette bele, biztosan olyan. ha valaki javítgatta és tett bele valamit, azzal már gond lehet.
2014. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!