Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan birnám kicserélni az...

Hogyan birnám kicserélni az UK szabványú csatlakozót magyarra?

Figyelt kérdés

Van egy éjjeli lámpám ilyen csatlakozóval

( [link] ) átalakítom már nincs , így arra gondoltam hogy kicserélem magyarra. Az a gondom hogy ezekben a csatlakozokvan van egy 3 amp-os biztosíték . Ha ezt nem teszem bele a magyar csaatlakozóba nem lesz baja?



2014. márc. 26. 22:36
 1/5 Brian79 válasza:
Nem lesz baja. A magyar lámpákban sincs biztosíték.
2014. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Praktiker és hasonló helyeken egyben lehet kapni vezetéket/kapcsolót/csatlakozót, több színben, nem nagy kaland kicserélni ha normálisan szét lehet szerelni a lámpát.
2014. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Madve válasza:
Nem kell annyira túlbonyolítani, lecsavarozod a régi csatlakozót, majd rácsavarozod az újat. A biztosíték meg nem kell, ezt csak angliában láttam eddig, hogy mindenbe raknak, gondolom a remek áramkörök miatt amik az akár 100 éves házakban előfordulnak..
2014. márc. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"ezt csak angliában láttam eddig, hogy mindenbe raknak, gondolom a remek áramkörök miatt amik az akár 100 éves házakban előfordulnak.."


Nem a hálózatot védi ez a fajta olvadóbiztosíték, hanem a készüléket. Mennyivel egyszerűbb egy biztit cserélni ebben, mint pl. szétszedni egy tv-t és abban keresgélni. Az angoloknak sok hülye dolguk van, de ez speciel egy jó dolog náluk.

2014. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Madve válasza:
Nem is a hálózat védelméről beszélek, hanem a készülékéről a sok elavult/kókány hálózattal szemben...
2014. ápr. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!