Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan oldjam meg, hogy a...

Hogyan oldjam meg, hogy a szürkevíz ne fertőzze be a vezetékes vízet?

Figyelt kérdés

Most építkezünk. A vezetékes víz mellett előre gondoltam egy szürkevízes hálózatra is.

Sajnos, mivel külön bojlert nem akarok neki venni, keverőcsapra se merem kötni, mert a visszafolyó, pangó szürkevíz befertőzheti a vezetékes hálózatomat.


Ugyanez a baj a mosógéppel. A mosógépet full esővízről szeretném üzemeltetni, de a nem esős napokon át kell kötnöm a vezetékes rendszerre.


Hogyan oldjam meg azt a bekötést, hogy egy csappal nyitható rá esővíz is, meg szürkevíz is? (2 csap és egy Y elágazás?) így az a minimális pangó szürkevíz a csapban, mosógépben nem teszi veszélyessé a hálózatomat?


2014. ápr. 9. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én két külön csappal és a locsolótömlőknél használt gyors-csatlakozókkal oldottam meg. Na meg természetesen teljesen külön hálózattal.
2014. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!