Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ilyen (alul link a képhez)...

Ilyen (alul link a képhez) lyukacsos lapokat (a műhelyem falára) hol lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

A műhelyembe szeretnék ilyen fal megoldást a szerszámaimnak. Érdemes beruházni rá? Nem tudom, hogy milyen árban vásárolható és hol.


[link]



2014. ápr. 29. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
válogass: [link]
2014. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Barkácsáruházakban lehet, de én nem adnék érte 20-30 ezret. Én pl. kidobott régi konyhaszekrényajtókat találtam, ami fehér szín 4 db-ot. Ezeket átfúrtam, tiplivel csavarral a falra rögzítettem a garázsomban.

Ezután szépen cerkával vonalakat húztam, arányosan felosztottam rajta távolságokat és bútorlapcsavarokat tekertem bele, erre szépen sorrendben felakasztgattam a csillagvillás kulcsokat és egyéb szerszámokat is. És pont ezekben az ajtókban volt fém huzal, abból meg lehet oldani pl kalapácsnak tartót.

2014. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!