Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha vásárolok egy Black &...

Ha vásárolok egy Black & Decker felsőmaró gépet, akkor csak saját márkájú marókat csatlakoztathatok hozzá vagy más márkájút is?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Black & Decker felsőmaró gépet és hozzá vagy Yato vagy Extol Craft márkájú készletet. Remélem, hogy így tudom használni őket...

2014. máj. 4. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak az a lényeg, hogy a befogó pofa szorosan tartsa a marófej szárát, azaz a méreteknek egyezni kell.
2014. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 waland ***** válasza:
Ahogy az előző írta, csak a szár méretei számítanak, az pedig vagy 8-as, vagy 6-os. A B&D nem tudom hogy adja a gépeit (valszeg 8-as patronnal), de a skill pl. ad hozzá 8-ast és 6-ost is (és szerintem még jobb gép is).
2014. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. máj. 4. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Már évek óta a 8mm a befogó szabvány ezeknél a barkácsgépeknél. Szinte mindegyik ad hozzá a 6mm-s(némelyik a 6,35-t is) szár befogására is alkalmas befogópatront.

Nekem egy 1020w-s Cross tools van...a marófej~készletem egy 40 darabos Expert.

2014. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!