Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hőlégfúvót szeretnék venni,...

Hőlégfúvót szeretnék venni, folyamatos hőmérsékletszabályzással, legalább két sebességfokozattal, milyen márkát érdemes választani, ha az olcsóság is fontos erénye lenne?

Figyelt kérdés
Nem nagy használatot szánok neki, behülyült laptopok forrasztásait melengetném (lásd youtube diy reball heat gun), ez 500 fok alatt 10-15 perc, meg padlógázon ragasztást oldani, festéket gyengíteni, esetleg némi műanyagozás. Feltétlenül előny, ha sokféle fúvóka van hozzá, nem tudom mi az a leguniverzálisabb szükséges minimum, amit a legtöbben nélkülözhetetlennek találtak, meg hogy mennyire súlyos feladat kreálni csőröket hozzá, nem baj, ha ebből is kiképeztek kicsit, ha úgy gondoljátok... :) Előre is köszönöm segítségeteket!

2014. máj. 7. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az olcsók is megfelelőek egy ideig - de általában folyamatos használathoz nem ajánlják, mivel a garancia lejárta előtt tönkremennének, megolvadnak a fém részek tövénél. Havi 1 használathoz jó az 5 ezer forintos Hyunday is, de az sem úgy hogy egy órán át működik, mert szétolvad. Míg egy Bosch ugyan 4x drágább, de nem okoz problémát ha naponta 1-2 órát használod szinte folyamatosan. Az már 6 éve megvan. Festékleszedéshez ezt használom, gyorsszárításhoz inkább a Hyundait.
2014. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak lehet,olyat válassz ami "tud" 600 fok körülig!Nekem Mastermax van...merem ajánlani.

Amikor megvettem(6éve) rábeszéltek,hogy vegyek hozzá egy fűtőbetétet plusszban. 4,5 év után a nagyobb fokozat "kiment" benne...kb3/4 óra múlva a csere után ismét használtam.

2014. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amihez neked kell a 10-20 perces használathoz, jó az olcsó is ami tudja a 600 fokot. Ne aggódj, annyira nem gyenge egyik sem. A festékégetéshez kellenek inkább a komolyabb gépek, pvc olvasztásoz nem.
2014. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. máj. 15. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!