Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Nagy gond hogy egy villanykábe...

Md1116 kérdése:

Nagy gond hogy egy villanykábelről lejött a fehér védőréteg és a kék kábelről a szigetelés kb 1mm es részen?

Figyelt kérdés
Probáltam grafit ceruzával visszanyomni a sérült részt hogy visszatakarjam erre lecsuszott a ceruza és huztam egy két grafit csikot a lejött szigetelés alatt lévő réz kábelre, olyan helyen van ahol nem lehet javittani mert falat kéne bontani, most mit tegyek oda nehogy gond legyen?

2014. máj. 9. 17:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és most néztem pont az a konektor szokott villani kéken ha bedugok valamit
2014. máj. 9. 17:51
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha tüzijátékot akarsz, inkább várd meg augusztus 20.-dikát.
2014. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a grafit vezeti az áramot....

hívjál szerelőt és ne használd a konnektort!

2014. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amihez egy ceruzával odafértél azt javítani is tudod. rakhatnál fel róla képet, mert így nehéz válaszolni
2014. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a konnektor már régóta ezt csinálja,adok linket ha jó lett a kép
2014. máj. 9. 20:21
 6/11 A kérdező kommentje:
2014. máj. 9. 20:37
 7/11 A kérdező kommentje:
2014. máj. 9. 20:37
 8/11 anonim ***** válasza:
valami műanyaggal mögé nyúlsz és meghúzod kifelé. ha csak az egyik ere sérül és a réz nem érintkezik a többivel akkor rátekersz egy kis szigetelő szalagot. a konnektorod nem emiatt szikrázik. Ha több ér sérült és összeérnek a csupasz réz vezetékek hívj szerelőt mert ahhoz nagyobb ügyesség és eszközök is kellenek. ha több érne össze sztem folyamatosan levágná a biztosítékot
2014. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
akkor a grafit nem fog meggyulladni amit ráhúztam vlenül,egy két helyen?
2014. máj. 9. 22:02
 10/11 anonim ***** válasza:
nem
2014. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!