Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tolómérőből milyet érdemes venni?

Tolómérőből milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Százados pontosságúra gondoltam, komolyabb finommechanikai munkákra. Minőségben hasonlóra gondolok mint a Mitutoyo.

2014. máj. 9. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabb finommechanikai munkákra vegyél egy Mitutoyo-t, ha belefér a családi költségvetésbe. Nettó - tehát ÁFA nélkül - 100-120 euróért már nagyon jó digitális, 150mm-es Mitutoyo tolómérőket lehet kapni.
2014. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csakis digiset, mitut, mert pontos dologra kell.
2014. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kata kata ***** válasza:
2014. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt digis addig is volt az 5 század pontosságú tolómérő, de kétségtelen kényelmesebb a digis. Nekem csak az a bajom vele, kimerül az elem és pont nincs másik. Tarts otthon pótelemet!
2014. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vili, de ha van olyan ami egyszerűbben kezelhető, azaz nézhető, akkor miért ne azt használja az ember? Szemműtét után meg főleg. :(
2014. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Melyik a megbízható webshop ahonnan rendelhetnék? Kicsit beleástam magamat a témába és több helyen is láttam hogy hamisítják.
2014. jún. 15. 05:02
 7/7 kata kata ***** válasza:
Itt talán nem árulnak hamisítványt:) [link]
2014. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!