Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Segítség! Ibc tartályt 5 ezer...

Segítség! Ibc tartályt 5 ezer körül hol szerezhetek Budapesten? Nincs olyan hely ahonnan el lehetne vinni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

5 ezer körül nem fogsz kapni,egy 10-est még dobjál hozzá

[link]

Ha van olyan amit tényleg 5ért adnak abba viszont már nem fogsz vizet tölteni,vagy akármi mást mert azon már komoly piszok van lerakódva.

2014. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg benézhetnél nagyobb méh telepekre ,mert ha ott akad tartály akkor azt kilóra megtudod venni és esélyes hogy 5 környékén úgy eltudnád hozni . Én egy 200lityós vashordót 1000-ért vettem az egyik telepen....Ennél olcsóbb megoldást nem tudok!
2014. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

15-ért azok szokták adni, akik kereskednek vele. Vagy ha saját, akkor várják a balekot.


Nézegetni kell a hirdetéseket, hátha szerencséd lesz.

Én is 5-ért vettem 3 éve, vízoldható homlokzatfesték volt benne, amit az eladó többé-kevésbé kimosott belőle, egy öblítés után lehetett feltölteni.

Tudom, nagyon szerencsés voltam, de régebbit azért lehet venni elég könnyen 8 körül, egyszer használtat 12-ért.

2014. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudok egyet egy elhagyott háznál fent egy kis szőlő hegyen 60 kilóméterre tőlünk, de nem tudom megérné-e ideszállítani.
2014. máj. 14. 16:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Elvileg be is van betonozva.
2014. máj. 14. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!