Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol / Mennyiért tudnék beszere...

Hol / Mennyiért tudnék beszerezni PLASTI DIP-et? (festés)

Figyelt kérdés
A neten sok információ van ezzel a bevonattal vagy fóliával kapcsolatban, de a helyi boltokba bemenve érdeklődtem ez ügyben és mindenhol tőlem hallottak erről először. Tehát a kérdésem az volna, hogy kitől, hogyan, hol tudnék ilyen festékszerű anyagot beszerezni? A bringámat kéne lefújni és az ára, a minősége sem az utolsó helyen van. Szegeden lakom, ha valaki adna egy címet ahol hozzájuthatnék, vagy ahol egyáltalán tudnak róla valamit azt megköszönném.

2014. máj. 16. 15:48
 1/7 kata kata ***** válasza:
2014. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de neten én is tudok keresni :) én most valami helyi boltra gondoltam.
2014. máj. 17. 11:25
 3/7 kata kata ***** válasza:
Akkor parancsolj. [link]
2014. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezzel még mindig nem vagyok előrébb :( fel van sorolva köztük egy szegedi bolt (Brüsszeli krt. 22.), de... tegnap voltam ott, mert mondták nekem más festékboltokban, hogy menjek oda, de egyszerűen nincs arra bármi hasonló... csak egy sörözőt találtam ezen a címen...
2014. máj. 17. 12:07
 5/7 kata kata ***** válasza:
Még a telefonszám és az emailcím valódiságában meg győződhetsz ,ha még nem fáradtál bele.
2014. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kajak :D köszi, még bírom ideggel, mert nagyon tetszik
2014. máj. 17. 14:11
 7/7 kata kata ***** válasza:
Sok sikert ! :))
2014. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!