Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A köztes csavarból kilógott...

Md1116 kérdése:

A köztes csavarból kilógott ennek a zsinórnak a vége és azt letéptem baj?

Figyelt kérdés

A tűzhelynél hátul ahol a gázcső van, van egy fehér tömítés zsinór azt hiszem loctite a köztes csavaron és úgy tekerték bele az íves menetes idomba, ami rámegy a tűzhelyre, na ott a köztes csavarból kilógott ennek a zsinórnak a vége és azt letéptem baj?

mármint azt hittem az a zsinór ami lelóg a köztes csavarról az csak kívül is rá van tekerve ,de ahogy meghúztam megfeszült és elszakadt,és most látni hogy az az íves réz idomon belül van mármint a másik vége a zsinórnak,na most lehúzhattam az összetekert menetről a szinórt vagy azzal most mi történt ott belül?



2014. máj. 28. 02:28
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs zsinórt
2014. máj. 28. 02:30
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
A szigetelésnek használt teflon szalag kilógó végét tépted le, amit a közcsavar szigetelésére használt a szerelő. A menet közül nem tudod kihúzni, nem lesz vele gond ha nem piszkálod többet!
2014. máj. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen kilógó részeket levágni szoktuk !!!!!!!!!!!!!!
2014. máj. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz belőle, de legközelebb tényleg inkább vágd le. Ha biztosra akarsz menni, egy kis szappanos vízzel kenegesd meg a csatlakozást. Ha nem buborékosodik jó.
2014. máj. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kata kata ***** válasza:
Semmi gond nincs.Nem a kötésből tépted ki.Szép is lenne ha csak úgy kilehetne húzni!
2014. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz,vettem szivárgáskeresőt de most meg hogy befújtam meg teljesen kiszálasodott hogy megszáradt,befújni szokták ezeket? mert így esetleg belül a meneteknél is történhet ez
2014. máj. 28. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!