Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lejtős hullámpala-tetős...

Lejtős hullámpala-tetős melléképületem a hullámpala - illesztéseknél beázik. Mivel tudnám ezt a problémát legcélszerűbben megoldani?

Figyelt kérdés
A hullámvölgyekben felgyülemllik a környező fák levele (plusz por?), és megfogja az esőt, ami így a palasorok illesztésénél (hiába van túlfedés) - befolyik (csepeg) a helyiségbe.
2014. máj. 28. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egy támasztólétrát nekitámasztasz az eresznek, majd egy hosszú teleszkópos teddiszárra rászerelsz egy kiskapát majd egy drótkefét, azzal nem lehetne kitisztogatni? Van palafugázó - Bonobit-szerű - sziló, de abból túl sok kéne és csak éátszati megoldás. Tisztítani mindenképpen kéne, főleg a mohától.
2014. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Már egyszer - egyszer tisztogattam, de nem lehet tökéletesen, és hamar feltelődik újra levelekkel, mert a környékén sok magas fa van. Én is gondoltam valami tömítő anyagra, amit alulról benyomkodnék a csatlakozásoknál, ill. gondoltam egy erős fekete fóliával felülről letakarni, de az is macerás, meg főleg ronda lenne. Azt gondolom, valamivel be fogom tömködni a csatlakozásoknál (még nem tudom, hogy mivel).
2014. máj. 28. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!