Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Pozdorja lapot mivel lehetne...

Pozdorja lapot mivel lehetne lefesteni vagy impregnálni, hogy nedvességtől (eső, víz) ne ázzon szét?

Figyelt kérdés
Régi pozdorja lapokról van szó, egy kis kézikocsi oldalfalát alkotják. Nem akarok nagy beruházást, csak hogy viszonylag tartós legyen és ha esik rá, ne menjen szét. Minden ötlet vagy megoldás érdekelne. Kösz!

2014. máj. 31. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Lazúrral.
2014. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Erre én is gondoltam. szerinted hány réteggel?
2014. máj. 31. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Minimum 2, de inkább 3.
2014. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én inkább fára is való műgyantás festékkel próbálkoznék. az kompletten befedi mint védőréteg és nekem már bevált. a lazúr nekem nem jött be. fára jó, de pozdorja nekem szétjött tőle.

bár ez nem kézi kocsi volt, ami csak néha kaphat vizet, hanem kültérre rakott burkolat.

2014. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Akkor elsőre megpróbálom a lazúrt, az úgyis van itthon. Ennek a Borókának meg utánanézek. Viszont a műgyantás festéket is felírom, az nagyon jó lesz nekem majd a kamrához. Mégegyszer kösz! :)
2014. jún. 4. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!