Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » PVC-c csőre alpex idom?

PVC-c csőre alpex idom?

Figyelt kérdés

Mekkora eretnekség c-PVC csőre 5-rétegűhöz való szorítógyűrűs idomot használni? HMV-re


Tapasztalat szerint jól rászorul.


Kockázatos, hogy elenged?



#réteg #vízcső #c-PVC #PVC-c #pexal
2014. jún. 1. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szakmailag mindenképpen aggályos mert mert az 5 rétegű csöveknek más az anyaguk, kicsit lágyabb műanyagból vannak ami előnyös abból a szempontból hogy nem csúszik szét a kötés. Ha nem falsík alatti szerelésről van szó, akkor próbáld ki, legfeljebb ha nem működik hosszabb távon akkor ragasztós idomokkal kijavítod. Falba ne rakd semmiképp a kötést.
2014. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kényszerből rátettem. Remélem a legjobbakat.


Valószínű hamarosan majd lecserélem eredetire.

Már ezerszer elátkoztam ezt a sárga sz@rt. Miért nem ismertem annak idején az 5rétegűt? Grrr...!


Egyetlen kötés miatt vegyek ragasztót? Van már itthon két majdnem teli tégely beszáradva.

2014. jún. 3. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!