Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi zizeghet? //////////////

Mi zizeghet? //////////////

Figyelt kérdés
Valami zizegő hangot hallok napok óta a szobámban, és nagyon idegesít. Van az asztalomon laptop, monitor, hangfalak, lámpa ezeket már végig "hallgattam", nem ezekből jön, más nagyon nincsen az asztalon, pedig onnan hallom. Mostanában nem is volt semmi pakolva vagy megbontva itt, ötletem nincs, mi adhatja ezt a hangot. Valakinek van ötlete mi csinálhatja ezt ?
2014. jún. 8. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán magában a füledben hallod ezt.Így kezdődnek az ilyen fülbetegségek .Erre is figyelj oda .
2014. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hangfal/ bedugott töltő/dvd lejátszóde szerintem a hanfalad elsz annak van egy alap zúgása
2014. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy kis víz ment a hosszabbítómba az zizegett én is fél óráig kerestem a bajt.
2014. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy légy szorult be valahova.
2014. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak ebben a szobában hallom, szóval szerintem nem a fülem lesz. Töltő nincs bedugva, és nem is a hangfal, próbálgatom egy jó ideje, először én is arra gondoltam amúgy.
2014. jún. 8. 22:03
 6/10 anonim ***** válasza:
húzz ki mindent a konnektorokból és egyesével kezd el visszadugdosni mindig várj fél percet és figyeld, hogy hallod-e. Ja am ha kapcsolós az elosztód akkor annak a kapcsolója is lehet (és ha csak szakaszosan jön akkor lehet a szomszéd vakond riasztója is :D nekem is az volt ) :D
2014. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Panelban remélem legalább vakond nem lesz. :D:D
2014. jún. 8. 22:33
 8/10 anonim ***** válasza:
hát azt kizárhatod :D
2014. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy darázs vagy légy beszurult a függögy és az ablak közé. :) Pagy eszi a szú a képkeretet.
2014. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mrena Ferenc válasza:
Bármilyen elektronos árammal működő készülék,amiben transzformátor van /50Hz/!
2014. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!