Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Erkélyre akarok egy függőleges...

Erkélyre akarok egy függőleges napellenzőt, hol kapok ilyet olcsón? Vagy más ötlet?

Figyelt kérdés

kb 3 méter széles erkély, első emeleten, nagyon idesüt a nap, megsülök, kizárnám a fényt, ehhez szeretnék egy függőleges napellenzőt amit az erkély külső részéhez szerelnék fel


mint ez [link]

vagy ez [link]


nem kell tudnia semmit, se motoros leeresztő se semmi, csak legyen ott, és fel lehessen tekerni

hol kapok ilyet olcsón?



2014. jún. 9. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Legolcsóbb, ha veszel méretre ponyvaanyagot, és megvarrod vagy egy ismerőssel megvarratod. Csak körbe kell szegni, nagyjából 5 perc alatt megvan.
2014. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nemrég vettem aránylag olcsón a Jysk-ben hőtükrös rolókat, 6 db 120x150-es ablakra nem egészen 25000 Ft-ot fizettem.

Veszel 2-3 ilyent és szerintem megvagy:

[link]

2014. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első: köszi, lehet ez lesz a megoldás, csak kell valami amivel stabilan felrakom

második: reluxa van belül, kívülre meg nem tudok ilyet rakni sajna

2014. jún. 9. 21:33
 4/5 gungasam ***** válasza:
55%
Ha a feletted lévő erkélyen nem tudod sima akasztással rögzíteni a függönyzsinórt akkor fúrnod kellene oda két akasztónak furatot.A függönyre karikákat varrj vagy krokodil függönycsipeszekkel fogd meg.
2014. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fura, hogy ezt írod, hoiszen az első linkelt képen a separet, pont olyan mint az a roló, amiről írtam:

[link]


Először olyant akarsz, aztán meg nem tudod feltenni. El kellene döntened!

[link]

2014. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!