Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Üdv mindenkinek! Van egy régi...

Üdv mindenkinek! Van egy régi fateknőnk, ami középen megrepedt. Mivel lehetne javítani a repedést?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 08:47
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Az attól függ hogy mekkora a repedés. Ha vékony (kb. 1 mm) akkor kend ki vízálló faipari ragasztóval. A víz nem tud kifolyni a repedésen, de a repedés látszani fog.

2014. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üdv. Sajnos ez a korral jár. Esetleg a régi módszert próbáld meg, lemezlapka, kisszeg, és összehúzod. Vagy Meghajlítassz egy drótot U alakba, és azzal. Hiába ragasztod, csak ideiglenes. Nekem van egy 70 éves teknőm, kb 30 éve volt egyik fele megkapcsolva, 5 éve kellett a másikat, de ha szétreped, sajnos menthetetlen. Ezért én végigaz alját lezezlapkával összefogtam, és szilikonnal kinyomtam. (nincs 1 mm egy rés sem utána!) Így remélem még megmutathatom majdan az unokámnak is, hogy az én dédnagyapámék lagzijukra kapott tekenője ott van a kamara falán, és jelentősebb eseményekkor még elő van véve. (Lakodalom, gyerekszületés, stb) Tudom, a sziló nem épp beleillik, de inkább maradjon meg így, mint sehogy.
2014. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kitalálták a folyékony fát....
2014. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!