Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Műanyag ajtó beállítás?

Műanyag ajtó beállítás?

Figyelt kérdés

2 hónapja szerelték be az ajtót, beállítva be lett, de alul hiába húztam fel a kilincset, kézzel benyomható volt, a szél is könnyen benyomta.

Most beállítottam én, szépen zár, de szakértő nem vagyok a témában, a 3 csavar amit állítani kellett mennyire van hatással egymásra? Ha pl lent és fent jobban ki van tekerve, középen pedig kevésbé, akkor az miatt nem feszül az ajtó? Mert így most rendben működik, de nem szeretném ha ez miatt károsodna.

Köszi!



2014. jún. 23. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem feszül amikor zárod a kilincsel akkor nincs baja ha feszül akkor állíts rajta, mert elpattanhat
2014. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem billentetted az ajtót, hanem csak odébb toltad, akkor mindhárom csavarnak ugyanannyira kell tekerődnie.
2014. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mivel több szaküzletet működtetek ezen a szakterületen, ezért javasolnám, hogy aki beépítette a nyílászárót, azt kellene megkérni, hogy állítsa be az ajtót. Ha nem ért hozzá akkor jobb ha nem nyúl hozzá, nehogy a pántokkal probléma legyen
2014. jún. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!