Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan szomszéddal (? ), aki 1,5 hónapja minden egyes nap fúr és kalapácsol?

Figyelt kérdés

10 emeletesbe lakunk és a 4.-ről jön a hang. A közös képviselő és a gondnok az utóbbi időben már a lakásajtó előtt várja, hogy kijöjjön az emberünk. Ugyanis, nem nyit ajtót senkinek sem. Ritkán jár ki, nem itt lakik.


Előszór azt hittük, hogy felújít. Totál rendben lenne, ha pl. pár hétig fúrna, faragna, kalapácsolna. Ezzel jár ugye.

A házirendben benne van, hogy reggel 9-este 6-ig lehet hangos tevékenységet folytatni. Kívül eső időpontokban pedig csak akkor, ha azonnali munkálatokra van szükség. pl. vezetékcső eltört, stb.

Vasárnap és ünnepnapokon nem lehet semmit se csinálni, szombaton meg 9-13-ig.

Már az elején szólni kellett neki többször, hogy hajnali fél 8 van és várjon még a tevékenységével, de mint írtam korábban, nem nyitott ajtót.

Akkor rendőrt hívott a gondnok (házirendben benne van, hogy hátráltató magatartás miatt kihívhatja), de még nekik sem nyitott ajtót.

Most odáig jutott a dolog, hogy a 3/4d 9-t kivárja és azután kezdi el a tevékenységét.

Mivel ez 1,5 hónapja megy mindennap, amikor lehetséges a fúrás, faragás, kalapálás, ő csinálja.

Kb. 5-10 perces szüneteket hagy két fúrás között.

Legtöbbször a főfalakat fúrja, így vagy ementáli már a lakása vagy elképzelni se tudom, hogy mit csinál.


2014. jún. 24. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
az önkormányzat jegyzőjénél kéne bejelentést tenni irásban...tanuk megjelölésével...
2014. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt szerencsém 1 ilyen b.romhoz! Közel 1 évig nyomoztuk ki is az aki asztalos műhelyt nyitott egy iker tíz emeletesben. 1 boltban derült ki, ki is ő egy számlacím megadásakor. Kis híján megcsapkodtam, megígértem neki ha még egyszer gyalul,fúr, farag, rendőrt hívunk a közös képviselővel. Azóta eltakarodott,kiderült anyósa leadta a rendszámot, őkelme meg barkácsolgatott az üres kecóban.
2014. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

HeHe :D

"Hogy hajnali fél 8 van"

Ez komoly volt. :)

2014. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hidd el, egy újszülött mellett, akihez éjszaka minimum 2× kelsz, maximum végtelenszer .. reggel fél 8 hirtelen HAJNALI fél 8 lesz!
2014. jún. 25. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!