Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Stihl 050 AV fűrészem miért...

Msebi06 kérdése:

Stihl 050 AV fűrészem miért indul nehezen?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem ezt a nem mai gépet használtan. Már úgy hirdették, hogy pöccröff indul, ami igaz is volt, teljesen hideg motornál első rántásra már ment is. Másnap reggel mondom beindítom, de csak hosszas indítgatás után sikerült. Gondoltam lehet mégse olyan jó a motorja, másnap vittem nagyszüleimhez mert ott kell majd fát vágni legközelebb, és akkor megint első rántásra indult hidegen. Mitől lehet ez hogy van mikor elsőre, van mikor vagy 5-10 perc kell mire sikerül beindítani? Remélem csak én csinálok valamit rosszul.

2014. júl. 3. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én annyira nem értek hozzá, de szoktad használni a szívatót mielőtt beindítod?
2014. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, én mindent rákapcsolok. Úgy indítom ahogy mutatta a volt tulaja.
2014. júl. 4. 16:08
 3/6 Napkiraly ***** válasza:

Karburátor membrán (van vagy 1000 forint)

Gyertya

Karburátorbeállítás

Légszűrő tisztítása

ezeket otthon is megteheted. Ha nem javul,akkor szervíz

2014. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Héten, max következőn nekiállok megnézem ezeket. Az lehet hogy piszkos a benzin? Elég sokat állt a gép.
2014. júl. 14. 20:16
 5/6 Napkiraly ***** válasza:

Karburátor membrán: szerintem elöregedett,kilyukad. Ezres körül van a javítókészlet. Vigyázz,mert több cucc van benne, mint amire szükséged van, illetve pontosan úgy, olyan sorrendben rakj vissza mindent

Gyertya: hézag rendben legyen, tiszta legyen (drótkefe)

Karburátorbeállítás: a honlapon fennvan a magyar használati utasítás, abban benne van az alap beállítás

Légszűrő tisztítása: értelemszerűen

2014. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, ezeket mind megnézem, köszi a választ.
2014. júl. 15. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!