Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen könnyen beszerezhető,...

Milyen könnyen beszerezhető, megfizethető, és kellőképp strapabíró fa alkalmas arra hogy gyakorló kardot lehessen készíteni belőle?

Figyelt kérdés
A gondom hogy bokkenel Dunát lehet rekeszteni de európai hosszúkardot olyan paraméterekkel amilyeneket szeretnék, egyszerűen nem találok, szóval úgy döntöttem magam készítek egy pár gyakorlókardot. Csak nem tudom miből. A keresztvas is kérdéses de szerintem az vagy tényleg vas lesz, vagy lemezekkel megerősített fa... Valakinek valami tipp tapasztalat ?

2014. júl. 26. 11:07
 1/1 gomzoli ***** válasza:
Ásónyél, talán 1000-1500 Ft, a hossza gondolom jó, hogy elég vastag-e, majd meglátod. Persze sokat le kell csiszolnod, hogy "lapja" legyen, de még így is ez a legjobb ötletem.
2014. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!