Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy csinálják a vastag...

Hogy csinálják a vastag korpuszos bútorokat? www.rmpbutor.hu/sites/default/files/imagecache/resize/teaser /juharesbukkt-nappali1. JPG www.kanizsabutorszalon.hu/images/stories/nappali-butor/zelma /zelma-nappali-szekrenysor8. jpg

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit hogy? Vastagabb lapokból...
2014. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:

nálam nem jön be semmi a linkedre

amúgy én sem értem hogy ezen mi a kérdés,vagy vastagabb lapokból vagy pedig sima lapokat duplán raksz és aszerint élzárod,így nem látni hogy kettő

2014. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké ez egyértelmű megoldásnak tűnik. De egyrészt drága, másrészt nehéz lesz. Polcnál pl nem jó ötlet így csinálni szerintem. Másrészről ha vastagabb kell mint 36mm? Szóval milyen más megoldásokat ismertek még?
2014. aug. 15. 23:29
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy valamiért szóközöket rakott a rendszer a linkekbe :/ ha kitörlitek akkor működik
2014. aug. 15. 23:31
 5/11 A kérdező kommentje:
www.rmpbutor.hu/sites/default/files/imagecache/resize/teaser/juharesbukkt-nappali1.JPG
2014. aug. 15. 23:33
 6/11 A kérdező kommentje:
www.kanizsabutorszalon.hu/images/stories/nappali-butor/zelma/zelma-nappali-szekrenysor8.jpg
2014. aug. 15. 23:34
 7/11 dirtboy ***** válasza:
a felső linken lévő nem ilyen vastagból van csak úgy tűnik,az alsó linken lévőn se sok vastag anyag van,én duplán csinálnám és aszerint elzárnám vagy festetném ha mdfből csinálnám.
2014. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2014. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fura, hogy nekem egy mozdulattal sikerült betennem a kattintható linket...


A felső bútor pont olyan, mint az IKEA-s bútorok többsége, ha láttál már olyant. Kívülről vastagnak tűnik, de pillekönnyű, mert csak a szélein van furnér, belül hullámpapír merevítéssel van megoldva, no meg ahol nagyon szükséges, oda tesznek némi pozdorja betétet.

Kb. így néz ki belülről, mint az első képen: [link]

2014. aug. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A többi bútornál pedig legtöbbször csak a szélein van duplázva a lap, ahol látszik, így nem lesz túl nehéz.
2014. aug. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!