Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Menet megszakadt így javítani?...

Menet megszakadt így javítani? (lent)

Figyelt kérdés
a következő a hiba a stihl töcsavarának menete lenyalódott ami a műanyag házban van csak forog a csavar egy kuma menet nincs benne [link] tehát magában a műanyag házban arra gondoltam ,hogy metal epoxy guel-el beragasztom meg fogja szerintetek tartani ?

2014. aug. 19. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Pudingpróba. Én nem is raktam volna fel a kérdést, hanem ragasztom.
2014. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jobban mondva arra vagyok kíváncsi ,hogy a melegtől nem fog-e ki lazulni a ragasztás mert nem tudom meddig hőálló ez a ragasztó de ha fémet lehet vele ragasztani gondolom ezt is 175kg/négyzetcm a teherbírása de hogy hány fokig hőálló azt nem tudom :(
2014. aug. 19. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben lehetséges fúrd át,és használj hosszabb normál csavart.

Ha nem lehet,akkor ragaszd be valami erős loctite termékkel a tő csavart.

2014. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fúrni nem lehet mert akkor befúrok az olajtankba de ez a epoxy meg fogta holnap meg megnézem vágás közben is addig had húzzon 24 órán át de ha így nem jó akkor fúrás lesz a vége és anyát fogok ragasztani a műanyagba amibe bele lesz hegesztve egy megfelelő csavar
2014. aug. 19. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyire szokott ott felmelegedni, mikor folyamatosan üzemel? 60 fokra? Az olcsóbb ragasztók is kibírnak 120-at.
2014. aug. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hoho úgy meg kötött mit a beton tökéletes kinyomtam 3 fát meg fel kukliztam elég meleg lett a csavar kihűl megnézem meg lazult e
2014. aug. 20. 11:26
 7/7 A kérdező kommentje:
ja szerintem 50-60 több nem hiszem hogy van
2014. aug. 20. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!