Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen (TIG/MMA) gépet ajánlan...

Milyen (TIG/MMA) gépet ajánlanátok kezdésnek?

Figyelt kérdés

AWI kombinált hegesztő tanfolyamot csinálok és szeretnék otthon is gyakorolni.

Több fajta árkategóriába is érdekelnének mert még nem tudom mennyit tudok majd rákölteni.... azért 200 fölött még nem nézelődnék....

Tanácstalan vagyok mert sok márka van és nem tudom melyik megbízható... csak DC-s gép jöhet szóba vagy AC-DC-t is érdemes nézni ilyen árkategóriában ?



2014. okt. 11. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nyugodt szívvel merem ajánlani:


[link]


Évek óta használom ipari szinten, főként MMA módban és hibátlanul teszi a dolgát. Az AWI oldala is tökéletes, bár azt ritkán használom.

2014. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én használt de felújított gépet vennék. Mondjuk Kemppit.
2014. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De amit az elsõ válaszoló linkelt. Az is elég frankó az árához képest. Awiztam ílyen géppel 12órát naponta. Szinte gond nélkül bírta. Csak néha levegõvel kell hûteni a puskát ha nagyon vereted neki.
2014. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!