Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A Kazan nyomasa miert esik...

A Kazan nyomasa miert esik azonnal nullara?

Figyelt kérdés

Fotó:

[link]


Beengedem a vizet a rendszerben és emelkedik a nyomás 2 bar felé amikor elzárom. A Kazán beindul és minden működik de csak 2 percig mert leesik a nyomás 0 barra - miért?


Amíg működik a kazán és cirkulál benne a víz, légtelenítettem az összes radiátort de ez nem oldotta meg a problémát mert a nyomás mindig vissza esik nullára.


Csak úgy tudom működésben tartani a kazánt, hogy a vizet folyamatosan engedem befele, hogy 1-2 Bar között legyen. Ahogy a vizet elzárom, minden leáll egy pár percen belül.


Köszönöm előre is a segítséget!



2014. okt. 21. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ellenorizni kellene az osszes illesztest hogy hol enged, ill megtortent nekem hogy felengedtem a kazant es a biztonsagi szelep megengedett ahogy melegitette a vizet vmi miatt nem zart el es leengedte az egesz vizet a rendszerbol, meg jo hogy modern a kazan es leallitja magat, ill. Tavaly csereltuk az egesz kozpontit es az egyik radiatornal nem huztam meg rendese a csavart es lecsuszott a cso es megint csak leengedodott a rendszer a haloszoba parketjere :-D ... Ill nem e mutat hibasan a nyomasmero,kazan sajat biztonsagi szelepje zar e rendesen ?
2014. okt. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi!!! Az volt a baj, hogy a biztonsagi szelep kioldott es engedte le a vizet folyamatosan. Most mar jo meleg van itthon! :)
2014. okt. 22. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy beleugatok, de elzárt visszatérővel nem szokott jól működni a rendszer! Vagy csak a kép miatt zártad el?

:D


Feltöltéskor nyitva kell lenni mindennek, hogy rendesen ki tudja nyomni a levegőt. Beindítás után pedig néha utána kell tölteni, mert amikor megforgatja a vizet, kinyomja a maradék levegőt az automata szelepeken.


Szerintem.

2014. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak író módban voltam, a biztonsági szelep miatt nem ömlött a víz a cirkó alól?
2014. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!