Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kétkerekű molnárkocsival...

Kétkerekű molnárkocsival hogyan célszerű a felhasogatott tüzifát szállítani?

Figyelt kérdés
Tegyek rá egy ládát és abba pakoljak amennyi belefér, vagy a la natúr tegyem ráfelé a fákat, majd kötözzem rá, esetleg kampós gumival is meg lehetne fogatni. Kb 500 m-re kellene eltologatni így 20 mázsányi fát.

2014. nov. 6. 04:02
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
ilyen közel van az erdő?
2014. nov. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha csak ilyen kocsid van, én a ládás megoldást választanám, így is rá fog menni a fél napod.
2014. nov. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem írigyellek. Ha tökéletes az út,még akkor sem "leányálom" a molnárkocsi kis kerekeivel...

Szánj rá egy kis pénzt,és vegyél egy talicskát,akár használtan.


Én egy kivágott tetejű nagy vashordót használnék a láda helyett.

2014. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, szerezz egy talicskát, vegyél vagy kölcsönözz.

Én is használtat vettem 5 E-ért, nagyon sok dologra jó a ház körül.


Ha nem, akkor láda, különben a fa 90 %-a lerázódik a zötykölődéstől.

2014. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, a vashordó tűnik a nyerőnek. igaz nincs ilyen hordóm, de erről eszembe jutott hogy egy kétkerekű kukát is rá állíthatnék, abba már elég sok fa belefér. ennek a molnárkocsinak nem is olyan kicsi a kereke, majdnem akkora mint egy talicskának. talicskám természetesen van, kettő is, de azon elgé nehézkes volt eltologatni tavaly a 20 mázsát, a karom majd kiszakadt a talicskákra jellemző rosz súlyelosztás miatt.
2014. nov. 12. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor valamit rosszul csináltál, ugyanis ha normálisan pakolod, a teljes súly 95%-a a tengelyre megy.
2015. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!